Rapid HD210

Bedste pris
Stabil pris
760kr
1.668 krSPAR 54%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Rapid HD210 er en kraftig, frontladet blokhæfter i stål, der kan hæfte op til 210 ark ad gangen. Den har justerbar hæftedybde op til 66 mm og et papirstop, der sikrer præcise hæftninger. Maskinen bruger hæfteklammer 9/8-24 eller 23/8-24 og er velegnet til større papirbunker på kontoret. Leveres i sort/grå.

Rapid HD210 koster lige nu 760 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 26,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.031 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 760 kr (25. juli 2026) og 1.031 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 760 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Rapid Hæftemaskine Fashion HD210 Heavy Duty, 10-210 ark Sort
760 kr
+ 39 kr fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Hæftemaskine HD210 HD t/210ark sort
1.031 kr
+ fri fragt
Total: 1.031 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Rapid Blokhæfter Rapid HD210 sort/grå 7313466337034 Modsvarer: N/A
1.229 kr
Total: 1.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Hæftemaskine Rapid HD 210
1.625 kr
+ fri fragt
Total: 1.625 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Blokhæfter Rapid HD 210 Sort/grå
1.668 kr
+ fri fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Rapid