Rapid 5025e

4.7 (70 anmeldelser)

Rapid 5025e er en elektrisk hæftemaskine med kapacitet til at hæfte op til 25 ark ad gangen. Den benytter kassettepåfyldning med 1.500 hæfteklammer pr. kassette og har en hvid farve. Patenteret kassette-hæftningsteknologi og LED-guide gør den velegnet til hyppig brug, fx på kontorer, hoteller og i receptioner. Fladhæftningsteknologi reducerer papirstakke med op til 30 %, og maskinen viser, når klammekassetten er ved at være tom.

Rapid 5025e koster lige nu 1.330 kr. En stigning på 34,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 990 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 990 kr (09. juli 2026) og 1.330 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.330 kr hos Officely.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
Hæftemaskine 5025E el FC hvid
1.330 kr
+ fri fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Rapid Elektrisk hæftemaskine 5025e, kontaktløs Hvid
1.346 kr
+ fri fragt
Total: 1.346 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Rapid Elhæfter Rapid 5025e hvid 7313460952004 Modsvarer: N/A
1.415 kr
Total: 1.415 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Elektrisk Hæftemaskine Rapid 5025e Hvid
1.905 kr
+ fri fragt
Total: 1.905 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Hæftemaskine Rapid 5025E Elektrisk
1.998 kr
+ fri fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Hæftemaskine el Rapid 5025e, hvid, 25 ark
2.125 kr
+ fri fragt
Total: 2.125 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Rapid