Raaco Tool Trolley

Raaco Tool Trolley er den ideelle løsning til håndværkere på farten. Udført i slidstærkt polyester, indeholder den både ind- og udvendige lommer samt en flytbar skillevæg. Med hjul og teleskophåndtag er den let at transportere, og skulderremmen giver ekstra bærervenlighed.

Raaco Tool Trolley koster lige nu 977 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 971 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 971 kr (05. maj 2026) og 1.091 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 977 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Raaco Tool Trolley Proff.
977 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.016 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
raaco Tool Trolley
1.018 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.057 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Værktøjstaske Trolly
1.091 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.130 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Raaco Proff Trolley værktøjstaske
1.299 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Raaco værktøjstaske på hjul
1.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Raaco Tool Trolley værktøjskasse med hjul
1.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Raaco Tool Trolley værktøjskasse med hjul
1.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Raaco Tool Trolley værktøjstaske
1.635 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.684 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Raaco Tool Trolley værktøjskasse med hjul
1.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Raaco Tooltrolley Pro Værktøjstrolley
1.873 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.928 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Raaco Tool Trolley med værktøjstaske i polyester 445 x 520 x 310 mm
2.250 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.329 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Raaco
Kategori: Værktøjstasker