Raaco CarryLite 80-15

4.9 (24 anmeldelser)

Raaco CarryLite 80-15 er en robust sortimentskasse designet til organisering af værktøj og skruer. Med 15 løse indsatse kan du skabe præcis den ruminddeling, du har brug for. Den er fremstillet i slagfast plast og har en maks. bæreevne på 13 kg, hvilket gør den ideel til både håndværkere og gør-det-selv entusiaster.

Raaco CarryLite 80-15 koster lige nu 220 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 213 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 213 kr (19. maj 2026) og 228 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 220 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Raaco CarryLite 80 5x10-15
220 kr
+ 39 kr fragt
Total: 259 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Raaco CL80-15 sortimentskasse m. håndtag
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Sortimentskasse CarryLite 80 5x10-15, inkl. 15 indsatse, 330x413x79 mm, PP/PC, Raaco
234 kr
+ 39 kr fragt
Total: 273 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Raaco CarryLite 80 5x10-15 Sortimentsboks med 15 løse indsatse
238 kr
+ 78 kr fragt
Total: 316 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Raaco CL80-15 sortimentskasse m. håndtag
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Raaco Carry-Lite værktøjskasse
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sortimentsboks Cl80-15 M/Indsa.
254 kr
+ 64 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Raaco Carry-Lite værktøjskasse
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Raaco, CarryLite 80 5x10-15
322 kr
+ 49 kr fragt
Total: 371 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Raaco CarryLite sortimentskasse 80 5x10-15
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Raaco CarryLite 80 5x10-15 sortimentsæske
511 kr
+ 55 kr fragt
Total: 566 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Raaco CarryLite 80 5x10-15 Sortimentsboks med 15 løse indsatse
521 kr
+ 79 kr fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Raaco
Kategori: Værktøjskasser