Raaco CarryLite 150-9

4.8 (16 anmeldelser)

Raaco CarryLite 150-9 er en robust sortimentskasse fremstillet i slagfast plast. Med ergonomisk håndtag og skydelåse har du nem adgang til dit værktøj og skruer. De flytbare skillevægge gør det let at tilpasse opbevaringen til dine behov.

Raaco CarryLite 150-9 koster lige nu 284 kr. En stigning på 14,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 248 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 248 kr (28. maj 2026) og 284 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 284 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Raaco CarryLite 150-9 Sortimentsboks med 8 skillevægge
284 kr
+ 78 kr fragt
Total: 362 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Raaco CL150-9 sortimentkasse m. håndtag
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sortimentsboks Cl150-9 M/Indde.
297 kr
+ 64 kr fragt
Total: 361 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Raaco Carry-Lite 150-9 sortimentskasse
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Raaco CL150-9 sortimentkasse m. håndtag
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Raaco Carry-Lite 150-9 sortimentskasse
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Raaco Carry-Lite 150-9 sortimentskasse
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Raaco CarryLite sortimentskasse 150-9
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Raaco transportkasse carrylite 150-9
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Raaco sortimentskuffert CarryLite
498 kr
+ 55 kr fragt
Total: 553 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Raaco, CarryLite 150-9
499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Raaco CarryLite 150-9 Sortimentsboks med 8 skillevægge
579 kr
+ 79 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Raaco
Kategori: Værktøjskasser