R-go Tools Ergonomic Keyboard Wireless Trådløs Nordisk

R-go Tools Ergonomic Keyboard Wireless Trådløs Nordisk er et kompakt, ergonomisk tastatur med mini-layout, der holder underarmene på linje og reducerer belastningen på skuldrene. Tastaturet har en slank profil og lave taster, hvilket sparer plads på skrivebordet og gør det nemt at tage med. Det understøtter trådløs brug via Bluetooth 5.0 og USB-C. En indbygget LED-pauseindikator hjælper dig med at tage regelmæssige pauser. Kompatibel med Windows, macOS og Linux.

R-go Tools Ergonomic Keyboard Wireless Trådløs Nordisk koster lige nu 561 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 548 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 548 kr (06. juni 2026) og 561 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 561 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
R-go Tools Compact Break Ergonomic Trådløs Nordisk Tastatur
561 kr
Total: 561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
R-Go Tools R-Go Compact Break keyboard
598 kr
+ 39 kr fragt
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
R-Go Compact Break tastatur
699 kr
+ 59 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: R-Go Tools