Quilts of Denmark Fejø Moskusdyne 140x220 cm

Bedste pris
Stabil pris
1.795kr
4.399 krSPAR 59%
hos Home Feeling
På lagerLaveste

Fejø Moskusdyne fra Quilts of Denmark tilbyder ekstra varme med 90% moskusdun, syet i luksuriøs bomuldssatin. Ideel til dem der ønsker komfort året rundt.

Quilts of Denmark Fejø Moskusdyne 140x220 cm koster lige nu 1.795 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.795 kr (01. marts 2026) og 1.795 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.795 kr hos Home Feeling.

Sammenlign priser

Bedste pris
Home Feeling favicon
Home Feeling
FEJØ Moskusdyne helårs 140x220 cm
1.795 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.834 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Dynezonen.dk favicon
Dynezonen.dk
Dyne 140x220 cm Helårsdyne varm Quilts Of Denmark
2.198 kr
+ fri fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Shopdyner.dk favicon
Shopdyner.dk
Dyne 140x220 cm Helårsdyne varm Quilts Of Denmark
2.198 kr
+ fri fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Botex favicon
Botex
Quilts of Denmark Quilts Dyne Fejø Exclusive Satin, Lun 140x220 cm
4.399 kr
+ fri fragt
Total: 4.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Quilts of Denmark
Kategori: Quilte og sengetæpper