QNAP TS-233

4.2 (191 anmeldelser)
QNAP TS-233
Bedste pris
Stabil pris
1.657kr
2.744 krSPAR 40%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

QNAP TS-233 er en kompakt og effektiv NAS-server, ideel til hjem og små kontorer. Den er udstyret med en ARM Cortex-A55 CPU og 2 GB RAM, hvilket sikrer hurtig og pålidelig ydeevne til centraliseret lagring og sikkerhedskopiering. Med plads til to harddiske og support for forskellige RAID-konfigurationer, muliggør den fleksibel og sikker datahåndtering.

QNAP TS-233 koster lige nu 1.657 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.657 kr (16. april 2026) og 1.657 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.657 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
QNAP TS-233 2Moduler
1.657 kr
Total: 1.657 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
NAS server Qnap TS-233 - hvid/sort 2-bay netværkslagring
1.899 kr
+ 109 kr fragt
Total: 2.008 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
QNAP TS-233 NAS-Server
1.990 kr
+ fri fragt
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
QNAP TS-233 NAS lagringsserver Tower ARM Cortex-A55 2 GB 0 TB QNAP QTS Hvid
2.015 kr
+ fri fragt
Total: 2.015 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
QNAP ARM quad-core TS-233
2.099 kr
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Qnap Ts-233 2xsata 2gb 2-bay
2.494 kr
Total: 2.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Qnap Ts-233 2xsata 2gb 2-bay
2.744 kr
Total: 2.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: QNAP
Kategori: Systemer til netværkslagring