Purus V240 Vaskerande 1800mm

Purus V240 vaskerande er ideel til miljøer med høje hygiejnekrav, såsom skoler og idrætsanlæg. Lavet af slebet rustfrit stål og udstyret med midterudløb, bagplade og sæbehylde, leverer det både funktionalitet og holdbarhed.

Purus V240 Vaskerande 1800mm koster lige nu 6.688 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.428 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.428 kr (21. maj 2026) og 6.688 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.688 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Purus Vaskerende V240, 1800mm, med bagplade, aflb midt, slebet rustfri stl
6.688 kr
+ 99 kr fragt
Total: 6.787 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Purus vaskerende v240 1800 mm
6.705 kr
+ fri fragt
Total: 6.705 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Purus V240 vaskerende, 180x48 cm, rustfrit stål
7.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.998 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Purus V240 vaskerende, 180x48 cm, rustfrit stål
8.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 9.498 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Purus Vaskerende 1800mm med bagplade afløb midt, slebet rustfri stål
11.413 kr
+ 29 kr fragt
Total: 11.442 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Purus V240 vaskerende, 180x48 cm, rustfrit stål
11.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 12.298 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Purus Vaskerende 1800mm med bagplade afløb midt, slebet rustfri stål
13.486 kr
+ 79 kr fragt
Total: 13.565 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Badeværelsesvaske
antal vaskekummer: Én vaskekumme