Purus Rib Afløbsrist og Ramme 150x150 mm

Purus Rib afløbsrist og ramme er fremstillet i PVD coated rustfrit stål med en elegant børstet messingfinish. Risten måler 140x140 mm med en ramme på 155x155 mm, ideel til moderne badeværelsesinstallationer. Det rustfrie materiale sikrer lang levetid og let vedligehold.

Purus Rib Afløbsrist og Ramme 150x150 mm koster lige nu 699 kr. En stigning på 15,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 607 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 607 kr (03. juni 2026) og 799 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Purus Square Rib afløbsrist, rist og ramme, 161x161 mm, messing
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Purus Square Rib afløbsrist, rist og ramme, 161x161 mm, messing
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Purus Ramme & Rist 150x150 Mm Rib, Messing
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Purus Square Rib afløbsrist, rist og ramme, 161x161 mm, messing
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Purus RIB rist/ramme 150x150mm. PVD coated. Rustfr
878 kr
+ 39 kr fragt
Total: 917 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Purus RIB rist/ramme 150x150mm, PVD coated, messing
951 kr
+ 39 kr fragt
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.7%

Specifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Stophaner