Purus MaxiFlex 2000 Afløbsskål 110 mm

Purus MaxiFlex 2000 er en robust afløbsskål, ideel til installation i beton- eller flisegulve. Den har en højderegulerbar overdel og fire sideindløb, som giver fleksible tilslutningsmuligheder. Med en rustfri rist og ramme er den designet til holdbarhed og let rengøring.

Purus MaxiFlex 2000 Afløbsskål 110 mm koster lige nu 278 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 271 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 271 kr (16. april 2026) og 283 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 278 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Purus Maxiflex aflbsskl, 110 mm, til beton, med studs, lodret
278 kr
+ 39 kr fragt
Total: 317 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Purus Afløbsskål maxiflex 110 mm med rustfri rist 4 indløb
287 kr
+ 39 kr fragt
Total: 326 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Purus MaxiFlex 2000 afløbsskål, 110 mm
316 kr
+ 78 kr fragt
Total: 394 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Purus Afløbsskål Ø110 Komplet
339 kr
+ 49 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Maxiflex Afløbsskål Ø110Mm Lodret Beton
349 kr
+ 64 kr fragt
Total: 413 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Purus Maxiflex afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Purus Maxiflex afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Purus MaxiFlex 2000 afløbsskål, 110 mm i PP-plast til indstøbning i beton
361 kr
+ 89 kr fragt
Total: 450 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Purus Maxiflex afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø110 mm
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Purus MaxiFlex 2000 afløbsskål, 110 mm
543 kr
+ 79 kr fragt
Total: 622 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.8%

Specifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Hjem og have