Purus Line gulvafløb 900 mm

Purus Line gulvafløb integreres elegant i dit badeværelse og forener funktionalitet og design. Den rustfri stålfinish sikrer en lang levetid og et tidløst udseende. Skab et stilrent og funktionelt rum med denne komplette afløbsløsning.

Purus Line gulvafløb 900 mm koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.619 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.619 kr (03. juni 2026) og 1.799 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Purus Line sampak 900, komplet aflbsrende, 75 mm, lav, lodret
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Purus Line komplet gulvafløb, 900 mm, Ø75 mm, rustfrit stål
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Purus Line Sampak, 900 mm, Ø75 mm lodret
2.619 kr
+ fri fragt
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Purus Line komplet gulvafløb, 900 mm, Ø75 mm, rustfrit stål
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Purus Line komplet gulvafløb, 900 mm, Ø75 mm, rustfrit stål
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Purus Line sampak 900 Ø75 lodret med vandlås
2.841 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.920 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afløb