Purus Line gulvafløb 800 mm

Bedste pris
Stabil pris
1.805kr
2.841 krSPAR 36%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Purus Line gulvafløb tilføjer et elegant touch til dit badeværelse. Det rustfri stålmateriale sikrer holdbarhed, mens den smalle linje på 800 mm integreres perfekt i gulvets design. Skab et sammenhængende og stilfuldt miljø, hvor funktion og æstetik går hånd i hånd.

Purus Line gulvafløb 800 mm koster lige nu 1.805 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.805 kr (09. april 2026) og 1.805 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.805 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Purus Line sampak 800, komplet aflbsrende, 50 mm, lav, vandret
1.805 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.844 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Purus Line Sampak, 800 mm, Ø50 mm vandret
2.076 kr
+ fri fragt
Total: 2.076 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Purus Line komplet gulvafløb, 800 mm, Ø50 mm, rustfrit stål
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Purus Line komplet gulvafløb, 800 mm, Ø50 mm, rustfrit stål
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Purus Line komplet gulvafløb, 800 mm, Ø50 mm, rustfrit stål
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Purus Line sampak 800 Ø50 vandret lav med vandlås
2.841 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.920 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Purus
Kategori: Afløb