Purus Line 900 mm Ø50

Purus Line 900 mm Ø50 er en komplet afløbsrende med lavt, vandret udløb og vandlås. Den er designet til montering i beton og passer til 8, 10 og 12 mm klinker ved brug af de medfølgende forhøjelseslister. En løsning hvor funktion og design går hånd i hånd og gør det nemt at skabe et sammenhængende badeværelse.

Purus Line 900 mm Ø50 koster lige nu 1.878 kr. En stigning på 14,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.645 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.645 kr (03. juli 2026) og 1.878 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.878 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Purus Line sampak 900, komplet aflbsrende, 50 mm, lav, vandret
1.878 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.917 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Purus Afløbsrendesæt 900mm Rib 50mm Vandret M & Vandlås +rist
1.899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Purus Line Sampak, 900 mm, Ø50 mm vandret
2.083 kr
+ fri fragt
Total: 2.083 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Purus Line komplet gulvafløb, 900 mm, Ø50 mm, rustfrit stål
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Purus Line komplet gulvafløb, 900 mm, Ø50 mm, rustfrit stål
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Purus Line komplet gulvafløb, 900 mm, Ø50 mm, rustfrit stål
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Purus Line sampak 900 Ø50 vandret lav med vandlås
2.841 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.920 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Purus