Purmo Plan Compact FCV 22

Purmo Plan Compact FCV 22 er en plan radiator med glat front og integreret ventil, designet til lukkede, vandbaserede varmesystemer. Radiatoren har et enkelt og minimalistisk udtryk, hvilket gør den velegnet til moderne indretning. Dobbeltplade-konstruktionen med to konvektionslameller sikrer effektiv varmefordeling i rummet.

Purmo Plan Compact FCV 22 koster lige nu 2.409 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.283 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.283 kr (09. maj 2026) og 2.409 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.409 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Radiator FCV22, 600x1400mm, plan ventil compact Purmo
2.409 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Purmo Compact plan ventil radiator 22 600 x 1400 mm, RAL 9016, Hvid
2.532 kr
+ fri fragt
Total: 2.532 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Purmo FCV 22 dobbeltplade planradiator 60x140 cm m/ventil, 21 m²
2.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Purmo Plan Compact FCV 22 radiator m/ventil, 60x140 cm, 21 m²
3.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.798 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Purmo