Purmo FCV 22 Plan Radiator

Purmo FCV 22 planradiator er designet til at give effektiv opvarmning med et moderne, minimalistisk look. Med en glat front og integreret ventil passer denne 60x100 cm radiator perfekt ind i ethvert rum. Ideel til lukkede, vandbaserede varmesystemer.

Purmo FCV 22 Plan Radiator koster lige nu 1.948 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.877 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.877 kr (30. marts 2026) og 1.948 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.948 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Radiator FCV22, 600x1000mm, plan ventil compact Purmo
1.948 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.047 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Purmo Compact plan ventil radiator 22 -600 x 1000 mm, RAL 9016, Hvid
2.047 kr
+ fri fragt
Total: 2.047 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Purmo FCV 22 dobbeltplade planradiator 60x100 cm m/ventil, 15 m²
2.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Purmo Plan Compact FCV 22 radiator m/ventil, 60x100 cm, 15 m²
2.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Purmo
Kategori: Radiatorer