Purmo Compact C33 600x600 mm

Purmo Compact C33 600x600 mm er en tredobbeltpladet radiator med tre konvektionslameller, designet til brug i lukkede, vandbaserede varmesystemer. Radiatoren er udført i koldvalset stål og lakeret i hvid RAL 9016, hvilket giver et neutralt og funktionelt udtryk. Den egner sig til rum, hvor der ønskes effektiv og pålidelig opvarmning.

Purmo Compact C33 600x600 mm koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.299 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (09. maj 2026) og 1.399 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Purmo C33 radiator, 60x60 cm, 13 m²
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Purmo C33 radiator, 60x60 cm, 13 m²
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
PURMO Compact C33, H600 mm x L600 mm, hvid
1.576 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.675 kr
På lager
Leveringstid: 20-60 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Purmo Compact C33 radiator, 60x60 cm 13 m²
1.704 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.203 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Purmo Compact radiator 33 600 x 600 mm, RAL 9016, Hvid
2.126 kr
+ fri fragt
Total: 2.126 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Purmo