Purmo Compact C22 radiator

Purmo Compact C22 er en effektiv radiator designet til lukkede, vandbaserede varmesystemer. Med dobbeltplader og to konvektionslameller sikrer den optimal varmefordeling. Den er fremstillet af koldvalset stål og lakeret i klassisk hvid, hvilket gør den både stilfuld og holdbar.

Purmo Compact C22 radiator koster lige nu 1.899 kr. En stigning på 18,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.609 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.609 kr (30. marts 2026) og 1.899 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.899 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Purmo C22 radiator, 30x230 cm, 20 m²
1.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
PURMO Compact C22, H300 mm x L2300 mm, hvid
1.925 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.024 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Purmo C22 radiator, 30x230 cm, 20 m²
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Purmo Compact C22 radiator, 30x230 cm 20 m²
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Purmo Compact radiator 22 300 x 2300 mm, RAL 9016, Hvid
2.543 kr
+ fri fragt
Total: 2.543 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 11.8%

Specifikationer

Mærke: Purmo
Kategori: Radiatorer