Purmo C11 radiator 600x2300 mm

Purmo C11 radiator 600x2300 mm er en klassisk enkeltpladeradiator med én konvektionslamel. Den er designet til brug i lukkede, vandbaserede varmesystemer og leveres i hvid RAL 9016. Radiatoren er fremstillet i koldvalset stål og kombinerer funktionelt design med effektiv varmeafgivelse til hjemmet.

Purmo C11 radiator 600x2300 mm koster lige nu 1.690 kr. En stigning på 20,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.399 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (09. maj 2026) og 1.690 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.690 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
PURMO Compact C11, H600 mm x L2300 mm, hvid
1.690 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Purmo C11 radiator, 60x230 cm, 21 m²
1.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Purmo C11 radiator, 60x230 cm, 21 m²
1.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Purmo C11 radiator, 60x230 cm, 21 m²
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 15 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Purmo Compact radiator 11 600 x 2300 mm, RAL 9016, Hvid
2.357 kr
+ fri fragt
Total: 2.357 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Purmo