Pudderdåserne Alt I En Beskyttelse SPF 30

3.9 (32 anmeldelser)
Pudderdåserne Alt I En Beskyttelse SPF 30
Bedste pris
Faldet 15.3%
166kr
250 krSPAR 34%
hos Cocopanda DK
På lagerFri fragtLaveste

Pudderdåserne Alt I En Beskyttelse SPF 30 er en let farvet dagcreme, der kombinerer solbeskyttelse og fugtgivende egenskaber. De 100% mineralske solfiltre mindsker irritationen i øjnene og huden, mens den lette farve giver en ensartet teint uden hvidt skær. Perfekt som dagcreme, primer eller let makeup til daglig brug.

Pudderdåserne Alt I En Beskyttelse SPF 30 koster lige nu 166 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 15,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 196 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 166 kr (16. juli 2026) og 196 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 166 kr hos Cocopanda DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Pudderdåserne All-In-One Protection SPF30 #1 50ml
166 kr
Total: 166 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Pudderdåserne Alt I En Beskyttelse 001 SPF30
196 kr
+ fri fragt
Total: 196 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Pudderdåserne Alt I En Beskyttelse SPF 30 50 ml
206 kr
+ 39 kr fragt
Total: 245 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
PUDDERDÅSERNE Alt I En Beskyttelse Spf30 Let Farvet Dagcreme Farve 1 Parfumefri 50 ml
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Gosh Copenhagen favicon
Gosh Copenhagen
Alt i en Beskyttelse SPF 30 50ml
250 kr
+ fri fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 15.3%

Specifikationer

Mærke: Pudderdåserne
Kategori: Sundhed og skønhed
beskyttelsesniveau: Solbeskyttelsesfaktor 30
funktioner: Ansigt, Moisturizing