Proveco SuperioR Registersystem A4

Bedste pris
Stabil pris
585kr
1.356 krSPAR 57%
hos Hertels Boresko
På lagerLaveste

Proveco SuperioR Registersystem A4 er et registersystem i grå, designet til effektiv organisering og opdeling af information i forskellige kategorier og sektioner. Systemet har plads til 20 lommer, hvilket gør det nyttigt til opbevaring og opslag af vigtige dokumenter. Ideelt til kontorbrug, hvor overblik og struktur er nødvendigt.

Proveco SuperioR Registersystem A4 koster lige nu 585 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 585 kr (09. maj 2026) og 585 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 585 kr hos Hertels Boresko.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Registersystem Superior Bord A4 grå T/20 Lommer
585 kr
+ 86 kr fragt
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Registersystem HD A4 Bordmodel, t/20 lommer Superi
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Registersystem A4 u/lommer
1.356 kr
+ fri fragt
Total: 1.356 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: BNT