Pressalit T2 toiletsæde, hvid

3.5 (2 anmeldelser)

Pressalit T2 toiletsæde kombinerer klassisk design med moderne funktioner. Den usynlige montering af nylonhængsler giver en glat, ubrudt underside, der gør rengøringen lettere. Fremstillet i hærdeplast og komplet med rustfri beslag, passer det til en bred vifte af toiletter.

Pressalit T2 toiletsæde, hvid koster lige nu 498 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 498 kr (16. april 2026) og 498 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 498 kr hos Hobbix.

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Pressalit toiletsæde T2 3240000-BN2999 VVS 615039000 hvid
498 kr
+ 49 kr fragt
Total: 547 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit T 2 324 toiletsæde, hvid
540 kr
+ 39 kr fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit Tivoli 2 toiletsde hvid
540 kr
+ 39 kr fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit T2 toiletbræt, hvid
566 kr
+ 39 kr fragt
Total: 605 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit T2 toiletbræt, hvid
582 kr
+ 39 kr fragt
Total: 621 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Pressalit T2 324 Standard toiletsæde inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid
615 kr
+ 78 kr fragt
Total: 693 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
T2 Hvid Sæde Med Låg Fast Beslag
638 kr
+ 64 kr fragt
Total: 702 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit T2 324 Standard toiletsæde inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid
710 kr
+ 79 kr fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit T2 toiletsæde, hvid
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Hjem og have