Pressalit Sway Norden toiletsæde

Pressalit Sway Norden toiletsædet kombinerer elegance med funktionalitet. Det stilfulde design med soft close og aftagelig funktion gør det nemt at rengøre. Perfekt til det moderne badeværelse, hvor både komfort og stil er i fokus.

Pressalit Sway Norden toiletsæde koster lige nu 1.379 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.343 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.343 kr (03. juni 2026) og 1.379 kr (24. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.379 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit Sway Norden 1030 toiletsæde med soft close og lift-off, sort polygiene
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Sway Norden toiletbræt, soft close, aftagelig, sort
1.419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Sway Norden toiletsæde med soft close og lift-off. Polygiene, sort. Passer til Nautic, Sign & Kompas & Cera
1.688 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.767 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Sway Norden toiletsæde, soft close, aftagelig, sort
1.795 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.834 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Sway Norden toiletbræt, soft close, aftagelig, sort
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder