Pressalit Sway Norden toiletsæde

Bedste pris
Faldet 1.5%
925kr
1.310 krSPAR 29%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Pressalit Sway Norden toiletsæde kombinerer funktionalitet og stil. Det er udstyret med soft close og lift-off for let rengøring. Fremstillet i Polygiene materiale, der hæmmer bakterievækst, er det velegnet til flere toiletmodeller.

Pressalit Sway Norden toiletsæde koster lige nu 925 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 990 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 925 kr (03. juni 2026) og 990 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 925 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Sway Norden toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
925 kr
+ 39 kr fragt
Total: 964 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit Sway Norden 1030 toiletsæde med soft close og lift-off, hvid polygiene
988 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.027 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit Sway Norden toiletsde, hvid
995 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.034 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Sway Norden toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.048 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.087 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Sway Norden toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.305 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.344 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Sway Norden toiletsæde med soft close og lift-off. Polygiene, hvid. Passer til Nautic, sign, spira, spira art 2.0, kompas & Cera
1.310 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.389 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.5%

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder