Pressalit Sway D 934

4.9 (11 anmeldelser)
Pressalit Sway D 934
Bedste pris
Stabil pris
923kr
1.399 krSPAR 34%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Pressalit Sway D 934 toiletsæde kombinerer stil med funktionalitet. Det hvidfarvede sæde er lavet af stærk hærdeplast og inkluderer soft close og lift-off funktioner, hvilket gør rengøringen nemmere. Passer til mange forskellige toiletmodeller, hvilket gør det til et alsidigt valg til badeværelset.

Pressalit Sway D 934 koster lige nu 923 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 992 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 923 kr (03. juni 2026) og 992 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 923 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Sway D toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
923 kr
+ 39 kr fragt
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off, hvid
987 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.026 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit Sway D toiletsde, hvid, soft close og lift-off
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Sway D toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.045 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.084 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid
1.311 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Sway D toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder
type: Toilet