Pressalit Spira V toiletsæde

Pressalit Spira V toiletsædet er specielt designet til Ifö Spira toiletter og tilbyder både funktionalitet og elegance. Med sin soft close-funktion undgår du smækkende lyde, og det aftagelige design gør rengøringen nem og bekvem. Det har desuden en antibakteriel overflade, der sikrer ekstra hygiejne. Giv dit badeværelse et moderne touch med dette praktiske og æstetiske toiletsæde.

Pressalit Spira V toiletsæde koster lige nu 888 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 826 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 826 kr (02. juni 2026) og 888 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 888 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit Spira V 1136 Toiletsæde med soft close, lift-off og antibakteriel effekt, hvid
888 kr
+ 39 kr fragt
Total: 927 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Toiletsde Spira V med soft close, lift-off, hvid Pressalit
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Pressalit Spira V toiletsæde antibakteriel, med soft close. Hvid
1.042 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.071 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Spira V Toiletsæde Soft Close
1.063 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.127 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Spira V toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.079 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Spira V toiletsæde antibakteriel, med soft close. Hvid
1.123 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.202 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Spira V toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Spira V toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.4%

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder