Pressalit Spira 946 toiletsæde

Pressalit Spira 946 toiletsæde kombinerer elegance med funktionalitet. Det har en indbygget soft-close funktion, der sikrer en lydløs lukning, samt lift-off beslag i rustfrit stål, der gør rengøringen nem og hygiejnisk. Sædet er specielt designet til at passe til Ifö Spira og Spira Art toiletter.

Pressalit Spira 946 toiletsæde koster lige nu 1.072 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.037 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.037 kr (09. april 2026) og 1.072 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.072 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit Spira 946 toiletsæde med soft close og lift-off, hvid
1.072 kr
+ fri fragt
Total: 1.072 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Spira 946 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.093 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.132 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Spira 946 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.124 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.163 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Spira Sæde Hvid M/Sc+Lo Spira/Spira Art
1.139 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.178 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit Spira & Spira Art toiletsde, soft close, lift-off, hvid
1.245 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.284 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Spira+Spira Art toiletsæde med soft close & lift off beslag. Hvid
1.441 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.520 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Spira 946 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.4%

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder