Pressalit Solid Pro Norden 1120

Pressalit Solid Pro Norden 1120 er et robust toiletsæde i hvid med soft close-funktion, der sikrer en blød og lydløs lukning. Sædet er designet til høj belastning og egner sig godt til offentlig brug. Den bakteriehæmmende effekt bidrager til øget hygiejne, og det stærke beslag giver optimal stabilitet, også ved sideværts belastning.

Pressalit Solid Pro Norden 1120 koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 16,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.033 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.033 kr (05. juni 2026) og 1.210 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Solid Pro Norden 1120 toiletbræt, soft close, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Toiletsde Solid Pro Norden, hvid Pressalit
1.231 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.270 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Solid Pro Norden toiletsæde med softclose til Sign, Spira, Pro N, Kompas & Nautic
1.384 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.463 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Solid Pro Norden 1120 toiletsæde, soft close, hvid
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pressalit