Pressalit Sign Art toiletsæde

Pressalit Sign Art toiletsædet kombinerer nordisk elegance med praktiske funktioner. Det sorte design passer stilfuldt ind i moderne badeværelser, mens soft close og quick-release sikrer nem og lydløs brug. Dette toiletsæde repræsenterer en fin balance mellem form og funktionalitet.

Pressalit Sign Art toiletsæde koster lige nu 2.277 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.183 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.183 kr (03. juli 2026) og 2.285 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.277 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit Sign Art 474 toiletsæde med quick-release og soft close, sort
2.277 kr
+ fri fragt
Total: 2.277 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Sign Art toiletbræt, soft close , aftagelig, sort
2.282 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.321 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Sign Art toiletbræt, soft close , aftagelig, sort
2.346 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.385 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Sign Art toiletsæde, soft close , aftagelig, sort
2.569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Sign Art toiletsæde, sort, soft close & quick-release, BY1 kombi beslag
2.856 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.935 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.3%

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder