Pressalit Sign Art toiletsæde

Pressalit Sign Art toiletsædet bringer elegance til dit badeværelse med sit stilrene design. Det har en praktisk soft close mekanisme, der sikrer en lydsvag lukning, samt en quick release funktion, der gør rengøringen nemmere. Sædet passer perfekt til Ifö Sign Art toiletter.

Pressalit Sign Art toiletsæde koster lige nu 1.549 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.495 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.495 kr (09. maj 2026) og 1.549 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.549 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit Sign Art toiletsde, softclose, quick release, hvid
1.549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Sign Art toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Sign Art toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.663 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.702 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sign Art Hvid Sæde Soft Close+Quick Rel.
1.749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.788 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Sign Art toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Sign Art toiletsæde, hvid, softclose & quick-release, BY1 kombi beslag, til top- & bundmontering
2.195 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.274 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.8%

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder