Pressalit Sign 754 toiletsæde

Pressalit Sign 754 toiletsæde er designet med et stilrent og funktionelt udtryk, der passer perfekt til Ifö Sign toiletter. Med soft close-funktion sikrer det en stille og glat lukning hver gang. Det er fremstillet i robuste materialer, der garanterer langvarig holdbarhed og komfort.

Pressalit Sign 754 toiletsæde koster lige nu 414 kr. En stigning på 11,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 373 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 373 kr (12. maj 2026) og 416 kr (28. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 414 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit 754 toiletsæde med soft close, hvid
414 kr
+ 39 kr fragt
Total: 453 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Toiletsde til If Sign, Pressalit 754 toiletsde, soft-close
414 kr
+ 39 kr fragt
Total: 453 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Sign 754 toiletbræt, soft close, hvid
424 kr
+ 39 kr fragt
Total: 463 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Sign 754 toiletbræt, soft close, hvid
436 kr
+ 39 kr fragt
Total: 475 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Pressalit 754 toiletsæde med softclose. Til Ifö Sign. Hvid
467 kr
+ 78 kr fragt
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Hvid Sæde Soft Close Universal
476 kr
+ 64 kr fragt
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Sign 754 toiletsæde, soft close, hvid
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Pressalit 754 toiletsæde med soft-close, passer til IFø Sign, Ceranova
523 kr
+ 89 kr fragt
Total: 612 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit 754 toiletsæde med softclose. Til Ifö Sign. Hvid
544 kr
+ 79 kr fragt
Total: 623 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Hjem og have