Pressalit Sign 624 toiletsæde

Pressalit Sign 624 toiletsæde kombinerer elegant nordisk design med praktiske funktioner som soft close og lift-off for nem rengøring. Det er lavet af gennemfarvet hærdeplast og passer perfekt til Ifö Sign og andre toiletter. Universalbeslag i rustfrit stål sikrer en lang levetid.

Pressalit Sign 624 toiletsæde koster lige nu 756 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 737 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 737 kr (03. maj 2026) og 776 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 756 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Sign toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
756 kr
+ 39 kr fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit Sign 624 toiletsæde med soft close og lift-off, hvid
776 kr
+ 39 kr fragt
Total: 815 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit Sign toiletsde
776 kr
+ 39 kr fragt
Total: 815 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Sign toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
846 kr
+ 39 kr fragt
Total: 885 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sign Hvid Sæde Soft Close & Liftoff/Fast
887 kr
+ 72 kr fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Sign toiletsæde 624 med softclose & lift-off, hvid
1.123 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.202 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Sign toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder