Pressalit Sign 624 toiletsæde

Pressalit Sign 624 toiletsæde kombinerer nordisk design med praktisk funktionalitet. Det hvide sæde har en blød soft close mekanisme og passer perfekt på Ifö Sign toiletter. Holdbare materialer og et elegant udseende sikrer komfort og stil i dit badeværelse.

Pressalit Sign 624 toiletsæde koster lige nu 768 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 742 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 742 kr (06. juni 2026) og 768 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 768 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit Sign 624 toiletsde, soft-close, hvid
768 kr
+ 39 kr fragt
Total: 807 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit Sign 624 toiletsæde med soft close, hvid
773 kr
+ 39 kr fragt
Total: 812 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Sign toiletbræt, soft close, hvid
824 kr
+ 39 kr fragt
Total: 863 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Pressalit Sign sæde m/Soft Close m/Fast Beslag, Hvid
943 kr
+ 49 kr fragt
Total: 992 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Sign toiletsæde, soft close, hvid
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Sign 624 toiletsæde med soft close inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid
1.080 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Sign toiletbræt, soft close, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.6%

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder