Pressalit Sign 554 toiletsæde

Bedste pris
Stabil pris
745kr
1.199 krSPAR 38%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Pressalit Sign 554 toiletsæde kombinerer nordisk design med funktionalitet. Det antibakterielle polygiene-materiale hæmmer bakterievækst og sikrer hygiejne. Sædet har bløde afrundede kanter og er ideelt til de fleste toiletter med faste beslag.

Pressalit Sign 554 toiletsæde koster lige nu 745 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 745 kr (01. marts 2026) og 745 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 745 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Sign 554 toiletbræt, hvid
745 kr
+ 35 kr fragt
Total: 780 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit Sign 554 toiletsæde, hvid polygiene
751 kr
+ 39 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVSfittings.dk favicon
VVSfittings.dk
Pressalit Sign toiletsæde hvid polygiene fast beslag. Antibakteriel overflade.Til Sign & Sign Art
813 kr
+ 64 kr fragt
Total: 877 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit Sign toiletsde hvid polygiene fast beslag
861 kr
+ 39 kr fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Sign 554 toiletsæde, hvid
1.199 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.234 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Sign 554 toiletsæde, hvid
1.199 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.234 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder