Pressalit Raja toiletsæde

Pressalit Raja toiletsædet kombinerer elegance og praktiske funktioner med sin unikke form inspireret af rokken. Det har soft close og lift-off, som sikrer en lydløs og nem rengøring. Designet passer til stort set alle kummer og tilfører en moderne æstetik til badeværelset.

Pressalit Raja toiletsæde koster lige nu 1.476 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.446 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.446 kr (14. april 2026) og 1.484 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.476 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit Raja toiletsæde med soft close og lift-off, hvid
1.476 kr
+ fri fragt
Total: 1.476 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Raja toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.521 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.560 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Raja toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.564 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.603 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit Raja med sc hvid
1.802 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.841 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Raja toiletsæde med softclose, universal beslag lift-off, hvid
1.819 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Raja toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder