Pressalit Delight

Pressalit Delight toiletsæde kombinerer elegance og funktionalitet med sit soft close system og quick release mekanisme. Den passer perfekt til forskellige toiletmodeller og bidrager til en stilfuld indretning af dit badeværelse.

Pressalit Delight koster lige nu 895 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 894 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 894 kr (30. maj 2026) og 929 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 895 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Delight toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
895 kr
+ 39 kr fragt
Total: 934 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Toiletsde Pressalit Delight 492
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Delight toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.055 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.094 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Delight 492 toiletsæde med soft close og lift-off, inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid
1.088 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.167 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Delight toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder