Pressalit Cera+ 590 Toiletsæde

Pressalit Cera+ 590 toiletsæde kombinerer elegance med funktionalitet gennem sin soft close mekanisme og bløde, afrundede kanter. Det er fremstillet af gennemfarvet hærdeplast og inkluderer robuste D03 fast beslag i rustfrit stål. Designet passer perfekt til Ifö Cera toiletserien.

Pressalit Cera+ 590 Toiletsæde koster lige nu 811 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 783 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 783 kr (09. april 2026) og 811 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 811 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit Cera+ 590 toiletsæde med soft close, hvid
811 kr
+ 39 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit Cera+ 590 toiletsde, hvid
811 kr
+ 39 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Cera+ 590 toiletbræt, soft close, hvid
859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Cera+ 590 toiletbræt, soft close, hvid
890 kr
+ 39 kr fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Cera+ 590 toiletsæde, soft close, hvid
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Cera+ toiletsæde med softclose, D03 fast beslag, hvid
1.134 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.213 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder