Pressalit Cera+ 590

5.0 (1 anmeldelse)

Pressalit Cera+ 590 toiletsædet er designet med enkelhed og elegance for øje. Med bløde, afrundede kanter og en soft close mekanisme, sikrer det en langsom og forsigtig lukning. Perfekt tilpasset Ifö Cera toiletmodeller.

Pressalit Cera+ 590 koster lige nu 1.188 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.155 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.155 kr (09. april 2026) og 1.194 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.188 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit Cera+ 590 toiletsæde med soft close, sort
1.188 kr
+ fri fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Cera+ 590 toiletbræt, soft close, sort
1.207 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.246 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Cera+ 590 toiletbræt, soft close, sort
1.241 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.280 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Cera+ 590 toiletsæde, soft close, sort
1.379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Cera+ toiletsæde sort, soft close, D03 fast beslag
1.475 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.554 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit Cera+ m/SC, sort
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.4%

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder