Pressalit Care Value Toiletstøtte

Pressalit Care Value toiletstøtte er designet til at give ekstra støtte og komfort ved toiletbesøg. Den 800 mm lange, fastmonterede støtte er lavet af holdbart stål med en hvid overfladebehandling i Rislan. Den ergonomiske udformning giver et sikkert greb, mens støttebenet sikrer ekstra stabilitet.

Pressalit Care Value Toiletstøtte koster lige nu 1.137 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.100 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.100 kr (15. april 2026) og 1.137 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.137 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit VALUE toiletstøtte, fastmonteret, hvid
1.137 kr
+ fri fragt
Total: 1.137 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit Value toiletsttte med kort ben, 800 mm, hvid
1.152 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.251 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Care Toiletstøtte M/Kort Ben 800Mm
1.193 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.232 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Care toiletstøtte med kort ben, 800 mm, hvid
1.483 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.562 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Care Value armstøtte, 80 cm, hvid
1.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Care Value armstøtte, 80 cm, hvid
1.799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Care Value armstøtte, 80 cm, hvid
1.865 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.905 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pressalit Care
Kategori: Håndlister og gelændere