Pressalit Aqua Toiletsæde

Pressalit Aqua toiletsæde i hvid er det perfekte valg til dit badeværelse. Med dansk design tilbyder det både æstetik og funktionalitet. Det passer til Gustavsberg Nordic 2002 og Ifö City toiletter, og kommer med 10 års garanti, hvilket sikrer holdbarhed og tryghed.

Pressalit Aqua Toiletsæde koster lige nu 722 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 701 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 701 kr (26. marts 2026) og 725 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 722 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit Aqua 79 toiletsæde, hvid
722 kr
+ 39 kr fragt
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit Aqua toiletsæde, hvid
732 kr
+ 39 kr fragt
Total: 771 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit Aqua toiletbræt, hvid
753 kr
+ 39 kr fragt
Total: 792 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit Aqua 79 toiletsde hvid
764 kr
+ 39 kr fragt
Total: 803 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit Aqua toiletsæde, hvid
905 kr
+ 39 kr fragt
Total: 944 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit aqua toiletsæde med låg, hvid
933 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.012 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder