Pressalit 974 toiletsæde

Pressalit 974 toiletsæde er designet til at passe perfekt til Ifö Spira toiletter. Det er lavet af gennemfarvet hærdeplast og inkluderer et robust, rustfrit stålbeslag med en centerafstand på 155 mm, hvilket sikrer pålidelig stabilitet. Med en belastningskapacitet på op til 240 kg kombinerer det funktionalitet med elegance.

Pressalit 974 toiletsæde koster lige nu 329 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 308 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 308 kr (17. april 2026) og 333 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 329 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit 974 Spira toiletsæde, hvid
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit 974 toiletbræt, hvid
333 kr
+ 39 kr fragt
Total: 372 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit 974 toiletbræt, hvid
343 kr
+ 39 kr fragt
Total: 382 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Pressalit toiletsæde 974 med faste beslag til Ifö Spira. Hvid
357 kr
+ 78 kr fragt
Total: 435 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit toiletsde 974 med faste beslag til If Spira, hvid
357 kr
+ 39 kr fragt
Total: 396 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pressalit 974 Sæde Fast Beslag T/Spira
375 kr
+ 64 kr fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit toiletsæde 974 med faste beslag til Ifö Spira. Hvid
430 kr
+ 79 kr fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit 974 toiletsæde, hvid
465 kr
+ 39 kr fragt
Total: 504 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Hjem og have