Pressalit 624 toiletsæde

Pressalit 624 er et stilrent toiletsæde med soft close funktion, der sikrer en stille lukning. Det aftagelige design gør rengøring let, mens den hvide farve passer ind i de fleste badeværelser. Passer perfekt til Ifö Sign Art skåle.

Pressalit 624 toiletsæde koster lige nu 875 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 850 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 850 kr (09. april 2026) og 880 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 875 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit Sign 624 toiletsæde med soft close og lift-off, hvid
875 kr
+ 39 kr fragt
Total: 914 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit 624 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
942 kr
+ 39 kr fragt
Total: 981 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Pressalit Sign toiletsæde med softclose & lift-off. Topmontering. til sign art, Hvid
995 kr
+ 78 kr fragt
Total: 1.073 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit 624 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.019 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit Sign toiletsæde med softclose & lift-off. Topmontering. til sign art, Hvid
1.123 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.202 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit 624 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.0%

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder