Pressalit 3

Bedste pris
Stabil pris
760kr
1.199 krSPAR 37%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Pressalit 3 er et stilrent og minimalistisk toiletsæde, der passer perfekt til Duravit Starck 3 serien. Funktioner som soft close og lift-off kombinerer design og funktionalitet, hvilket gør det ideelt til det moderne badeværelse.

Pressalit 3 koster lige nu 760 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 829 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 760 kr (03. juni 2026) og 829 kr (20. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 760 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Pressalit 3 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
760 kr
+ 39 kr fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Pressalit 3 684 toiletsæde med soft close & lift-off, hvid
802 kr
+ 39 kr fragt
Total: 841 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pressalit 3 Toiletsde til Duravit Starck 2 og 3 med softclose og lift-off beslag, hvid
915 kr
+ 39 kr fragt
Total: 954 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Pressalit toiletsæde 3 med soft close Hvid med D77
1.029 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.108 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Pressalit 3 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Pressalit 3 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder