Presalit Sign-Spira S790 Toiletsæde

Presalit Sign-Spira S790 toiletsæde er designet med både soft close og lift-off funktioner, hvilket sikrer en stille og nem fjernelse. Det hvide design passer stilfuldt ind i de fleste badeværelser.

Presalit Sign-Spira S790 Toiletsæde koster lige nu 627 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 623 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 623 kr (08. april 2026) og 627 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 627 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Saniscan Sign Soft toiletsæde med lift-off, hvid
627 kr
+ 39 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Saniscan Sign soft toiletsde, lady grip, hvid, BS17 Soft close beslag
627 kr
+ 39 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Presalit Toiletsæde Sign-Spira S790 med soft close og lift off, Hvid, Fast beslag, bundmonteret
669 kr
+ 49 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Saniscan Sign soft toiletsæde med lady grip i hvid, med BS17 Soft close beslag
733 kr
+ 79 kr fragt
Total: 812 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toilet- og bidetsæder