Pramac Palleløfter GS 2000 mm

Bedste pris
Stabil pris
8.999kr
12.499 krSPAR 28%
hos Induclean
På lagerFri fragtLaveste

Pramac GS 2000 mm palleløfter er en alsidig og robust løsning til forskellige pallestørrelser. Med polyuretan hjul sikrer den nem manøvrering og holdbarhed. Ideel til lager og transport.

Pramac Palleløfter GS 2000 mm koster lige nu 8.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.999 kr (08. april 2026) og 8.999 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.999 kr hos Induclean.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Induclean favicon
Induclean
Palleløfter KGK 25/S4 P/P 2000mm
8.999 kr
+ fri fragt
Total: 8.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage arbejdsdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
KGK Palleløfter Gs 25s4 P/p 2000 Mm
9.999 kr
+ fri fragt
Total: 9.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
PallevognPramac GS 2000 mm
12.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 12.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Pramac
Kategori: Donkrafte og løftevogne