Prada Luna Rossa Carbon 100 ml

Prada Luna Rossa Carbon Eau de Toilette er en dristig herreduft, der kombinerer frisk bergamot med træagtig amber og jordagtig patchouli. Den maskuline duft er perfekt til både hverdag og særlige lejligheder.

Prada Luna Rossa Carbon 100 ml koster lige nu 608 kr. En stigning på 11,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 545 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 545 kr (13. april 2026) og 639 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 608 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Prada Luna Rossa Carbon 100 ml
608 kr
+ 39 kr fragt
Total: 647 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Prada Luna Rossa Carbon Edt 100ml
639 kr
Total: 639 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Prada Herreparfume Luna Rossa Carbon Edt 100 Ml
680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Prada Luna Rossa Carbon 100 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Prada Luna Rossa Carbon EDT til mænd 100 ml
749 kr
+ 69 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Prada Luna Rossa Carbon Men Refilliable EDT 100 ml
791 kr
+ fri fragt
Total: 791 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Prada Luna Rossa Carbon Edt 100ml
898 kr
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.9%

Specifikationer

Mærke: prada
Kategori: Parfume og eau de cologne