Prada Luna Rossa Black 100 ml

4.6 (5 anmeldelser)

Prada Luna Rossa Black Eau de Parfum er en forførende herreduft, der kombinerer kraftfulde trænoter med varm orientalsk patchouli. Den maskuline duft med moskus og bergamot skaber en intens og vedvarende aroma, der passer perfekt til både dag- og aftenbrug.

Prada Luna Rossa Black 100 ml koster lige nu 751 kr. En stigning på 14,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 658 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 658 kr (30. april 2026) og 751 kr (28. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 751 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Prada Luna Rossa Black Edp Spray 100 ml
751 kr
Total: 751 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Prada Luna Rossa sort Men EDP Refillable 100 ml
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Prada Luna Rossa Black Edp Spray
825 kr
+ 39 kr fragt
Total: 864 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Prada Luna Rossa Black 100 ml
895 kr
+ fri fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Prada Herreparfume Black Edp 100 Ml
940 kr
+ 40 kr fragt
Total: 980 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: prada
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Mænd
form: Spray
type: Eau de parfum