Poynting XPOL-2-5G-01

4.8 (53 anmeldelser)
Poynting XPOL-2-5G-01
Bedste pris
Stabil pris
1.299kr
1.599 krSPAR 19%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Poynting XPOL-2-5G-01 er en retningsbestemt antenne til 4G og 5G, der dækker frekvensområderne 698-960, 1700-2170, 2300-2700 og 3400-3800 MHz. Antennen har 11 dBi gevinst, kryds-polariseret 2x2 MIMO for øget datahastighed og forbindelsespålidelighed samt IP65-klassificeret, brandbestandig kapsling. Leveres med to 5 meter HDF-195 kabler med SMA hanstik og er velegnet til både udendørs og indendørs brug.

Poynting XPOL-2-5G-01 koster lige nu 1.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.349 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (16. juli 2026) og 1.349 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Poynting Xpol-2-5g Lte Mimo 11dbi 698-3800 Mhz
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Poynting Antennas XPOL-2-5G antenna
1.357 kr
+ fri fragt
Total: 1.357 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Poynting XPOL-2-5G-01 antenne
1.490 kr
Total: 1.490 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Poynting Antennas XPOL-2-5G Antenne 29cm Hvid
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Poynting