Poynting XPOL-1 5G Antenna

4.8 (25 anmeldelser)

Poynting XPOL-1 5G antenne tilbyder pålidelig 4G- og 5G-dækning med sin rundstrålende 2x2 MIMO teknologi. Den dækker frekvensbånd fra 617 til 3800 MHz og er IP65-klassificeret, hvilket gør den modstandsdygtig overfor vand og støv, ideel til udendørs brug. Denne antenne kan monteres på væg eller mast og leveres med et 5 m kabel.

Poynting XPOL-1 5G Antenna koster lige nu 737 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 710 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 710 kr (09. juli 2026) og 737 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 737 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Poynting A-XPOL-0001-V2-21 X-Polarised Omni-Directional 2X2 LTE MIMO Antenna
737 kr
+ 39 kr fragt
Total: 776 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Poynting XPOL-1 4G/5G-rundstråleantenne
745 kr
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Poynting A-xpol Version 2 5g Lte 2x2 Mimo Antenna
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Poynting A-xpol Version 2 5g Lte 2x2 Mimo Antenna
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Poynting XPOL-1-5G network antenna
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Poynting
Kategori: Antenner