Powerwalker Vi 650 Shl Lcd

4.3 (3 anmeldelser)
Powerwalker Vi 650 Shl Lcd
Bedste pris
Stabil pris
458kr
836 krSPAR 45%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Powerwalker Vi 650 Shl Lcd er en kompakt skrivebords-UPS med to udtag, der sikrer, at dine enheder fortsætter med at køre under strømafbrydelser. Det indbyggede display giver dig overblik over status og ydeevne, så du altid har styr på dit strømforbrug.

Powerwalker Vi 650 Shl Lcd koster lige nu 458 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 458 kr (02. april 2026) og 458 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 458 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
BlueWalker PW UPS VI 650 SHL
458 kr
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
BlueWalker 10120095 PowerWalker VI SHL 650VA/360W
506 kr
+ 39 kr fragt
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 650 Shl Lcd
561 kr
Total: 561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Powerwalker Vi 650 Shl Lcd
561 kr
Total: 561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
PowerWalker VI 650 SHL UPS 650VA/360W
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Powerwalker Vi 650 Shl Ups, 2xschuko, 650 Va, 0.55 Of, Black
836 kr
+ 39 kr fragt
Total: 875 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: Elektronik